Учесници свих фестивала







Списак учесника и композиција Ђурђевданског фестивала Бањалука 2010.



   
1. ПРОЛЕЋЕ СУ БУДИ аудио
пјева Јелена Дејановић (Бањалука)
М. Необојша Ивановић
Т.  Невена Стошић
Ар.Небојша Ивановић
Тр: 4, 02
2. СРЕЋА НАС ПОКРЕЋ
-
пјева Теодора Мајсторовић (Приједор)
М. Горан Рађевић
Т.  Горан Рађевић
Ар.Горан Рађевић
Тр: 2, 34
3. НИКО НИЈЕ САВРШЕН аудио
пјева Жељана Станић (Калиновик)
М. Пеђа Харт
Т.  Душко Милуновић
Ар.Пеђа Харт
Тр: 3, 00

4. ОЗБИЉНА ПЈЕСМА аудио
– пјевају Душица Новковић М.Град), Анђела Марковић (Бањалука), Ивана Дедић (Лакташи) и Стефан Лопандић (Добој)
М. Ар. Драган Мијатовић
Т. Душко Милуновић

Тр: 3, 04

5. НЕГДЈЕ У СНОВИМА аудио
пјева Сара Бибић (Котор Варош)
М. Павле Богдановић
Т.  Бранислава Благојевић
Ар.Павле Богдановић
Тр: 2, 56
6. САД ПОНОВО СВЕ ПОЧИЊЕ
пјева Теодор Симеуновић (Требиње)
М. Ненад Стошић
Т.  Дубравка Стошић
Ар.Ненад Стошић
Тр: 2, 53
7. ВЕСЕЛА ПЈЕСМА
– пјева Јована Леканић (Бањалука)
М. Ненад Стошић
Т.  Дубравка Стошић
Ар.Ненад Стошић
Тр: 3, 04
8. САН аудио
пјева Неира Мухић (Зеница)
М. Ђорђе Јованчић  
Т.  Ђорђе Јованчић
Ар.Аднан Мушановић
Тр: 3, 20
9. ЉУБАВ НА ТАБЛИ
– пјевају Драгана Милошевић и Ђурђица Павловић (Лопаре / Бијељина)
М. Ладо Леш
Т.  Драгослав Гузина
Ар.Ладо Леш
Тр: 3, 21
10. САЊАЈМО
пјева Оливера Нукић (Костајница)
М. Зоран Цветковић
Т.  Зоран Цветковић
Ар.Зоран Цветковић
Тр :3, 42
11. МАШТА  аудио
– пјева Ирина Субашић (Бањалука)
М. Аница Зрилић
Т.  Аница Зрилић
Ар.Аница Зрилић
Тр: 3, 18
12. БАЊАЛУКО аудио
– пјева Ана Круљ (Мостар)
М. Срећко Ковачевић
Т.  Недељко Неђо Воларов
Ар.Срећко Ковачевић
Тр: 3, 20
13. ЕТО ТО СЕ ЉУБАВ ЗОВЕ
– пјева Јована Маџар (Бањалука)
М. Небојша Ивановић
Т.  Драган Радуловић
Ар.Небојша Ивановић
Тр: 3,14
14. ВАНЗЕМАЉЦИ аудио
– пјева Неђица Мијајловић (Брчко)
М. Френки Богићевић
Т.  Френки Богићевић
Ар.Френки Богићевић
Тр: 2, 47
15. ЉУБАВ ИЛ ДРУГАРСТВО
– пјева Марија Валентић (Требиње)
М. Божидар Бобо Вучур
Т.  Ранко Слијепчевић
Ар.Божидар Бобо Вучур
Тр: 4, 00
16. БОЈА ЉУБАВИ аудио
– пјева Миа Малешевић (Бањалука)
М. Павле Богдановић
Т.  Невена Стошић
Ар.Павле Богдановић
Тр: 3, 33
17. LITTLE EMMY (финалиста) аудио
– пјева Викторија Фадеева (Русија)
М. Сергеј Ведерников
T.  Ирина Денисова
Ар.Сергеј Ведерников
Тр: 3, 11
18. VIA DA ME (финалиста) аудио
– пјева Ђани Руђеро (Италија)
М. Франческо Коласанто
Т.  Франческо Бонагура
Ар.Франческо Коласанто
Тр: 3, 17
19. UCZE SIE GRAC (финалиста) аудио
– пјева Александра Бетанска (Пољска)
М. Кристина Пјотровска, Адам Зандер
Т.  Марек Сохацки
Ар.Фредерик Бабински
Тр: 3, 28
20. HOHOEMI (финалиста) аудио
– пјева Малина Уеда ( Јапан )
М. Јадранка Стојаковић
Т.  Јадранка Стојаковић
Ар.Јадранка Стојаковић
Тр: 3, 35
21. ЈУХУ (финалиста) аудио
– пјева Катарина Кочетова (Србија)
М. Леонтина Пат
Т.  Марија Настасијевић/Марина Тарле
Ар.Зоран Радетић
Тр: 2, 05
22. CANTA LAUTARE (финалиста) аудио
– пјева Дениса Парву (Румунија)
М. Луминита Бубуиок
Т.  Родика Аворник
Ар.Луминита Бубуиок
Тр: 2, 57
23. ПИНГВИНЬИ (финалиста) аудио
– пјева Татјана Марковскаја (Украјина)
М. Дмитри Сидоров
Т.  Дмитри Сидоров
Ар.Дмитри Сидоров
Тр: 3, 03
24. С ТОБОМ ЈЕ ЛАКО (финалиста) аудио
– пјева Доминик Драгузет (Хрватска)
М. Инес Прајо
Т.  Арјана Кунштек
Ар.Тихомир Прерадовић
Тр: 3, 20
25. ТИП-ТОП (финалиста) аудио
– пјева Изабел Петрова (Бугарска)
М. Снежана Полихронова-Карнолска
Т.  Димитар Карнолски
Ар.Снежана Полихронова-Карнолска
Тр: 2, 08