Архива свих фестивала






Ђурђевдански фестивал дјечије пјесме Бањалука 2011.





Награђене композиције и аутори Ђурђевданског фестивала дјечије пјесме Бањалука 2011.



1. Награда стручног жирија за композицију "НАЈВЕЋЕ БЛАГО"
Композитор: Лукијан Ивановић
Изводе: Лана Раљић, Сара Совиљ, Лазар Илић и Давид Бојић ( Бих )

2. Награда стручног жирија за композицију "ТАЈНА ЉУБАВИ"
Композитор: Аница Зрилић
Извођач: Лана Вученовић ( БиХ )

3.Награда стручног жирија за композицију "НИСМО САМИ"
Композитор: Инес Прајо
Извођач: Ијан Прелац ( Хрватска )

Награда за најбољи текст: "ЕЛЕКТРИКА НАШИХ СРЦА"
Аутор: Растко Петровић

Награда за најбољи аранжман: "ТАЈНА ЉУБАВИ"
Аутор: Аница Зрилић

Најбољи извођач: Ијан Прелац ( Хрватска )

Награда РТРС-а за укупан умјетнички утисак: "ЛЕТИ ПЕСМО"
Композитор: Саша Миросављевић – Дон
Извођач: Софија Шашић ( Србија )

Награда жирија учесника: Елина Шинкаревски ( Украјина )
Исак Радусин ( БиХ )

Награда публике: Данка Илић ( БиХ )





Снимак финалне вечери 18. Ђурђевданског фестивала дјечије пјесме









Списак учесника и композиција Ђурђевданског фестивала Бањалука 2011.




1. ПЈЕСМА О МАЈУ аудио
Пјева: Јована Лаловић ( Калиновик )
м. Милан Петровић
т. Милан Петровић
ар. Милан Петровић


_____________________________________


2. ПРОЛЕТНА ЗАКАЧКА  аудио 

Пјева: Веселина Богданова ( Бугарска )
м. Емил Струнџев
т. Веселина Атанасова
ар. Емил Струнџев

_____________________________________


3. ЕЈ ПИЛОТУ аудио

Пјева: Зорана Јовановић ( М. Град )
м. Ладо Леш
т. Саша Божовић
ар. Ладо Леш

_____________________________________


4. НИСМО САМИ аудио

Пјева: Ијан Прелац ( Хрватска )
м. Инес Прајо
т. Арјана Кунштек
ар. Тихомир Прерадовић

_____________________________________


5. ШАРЕНА ДУГА ПРУГА аудио

Пјева: Данка Илић ( Гацко )
м. Ненад Стошић
т. Дубравка Стошић
ар. Ненад Стошић

_____________________________________


6. MENJ TOVABB аудио

Пјева: Ема Хенци ( Мађарска )
м. Тибор Каза
т. Тибор Каза
ар. Едриен Јунек


_____________________________________



7. ЉУБАВ аудио

Пјевају: Анастасија Ђорђа Босанчић (Бањалука)




и Ема Кршић (К. Варош)

м. Милан Марковић
т. Милан Марковић
ар. Милан Марковић


_____________________________________


8. БУДНА САЊАМ аудио

Пјева: Невена Ђоројевић ( Црна Гора )
м.Леонтина Пат
т.Леонтина Пат
ар.Славен Кнезовић

_____________________________________


 


9. МОЈА ПЈЕСМА аудио

Пјева: Николина Ђекановић (Теслић)
м.Ненад Стошић
т.Дубравка Стошић
ар.Ненад Стошић

_____________________________________


10. РИЈЕКЕ аудио

Пјева: Сара Недић (Бијељина)
м. Ладо Леш
т. Саша Божовић
ар. Ладо Леш

_____________________________________


11. ЛЕТИ ПЕСМО аудио

Пјева: Софија Шашић (Србија)
м. Саша Миросављевић – Дон
т. Саша Миросављевић – Дон
ар. Саша Миросављевић – Дон


_____________________________________


12. ЕЛЕКТРИКА НАШИХ СРЦА аудио

Пјева: Исак Радусин (Трн)
м. Небојша Ивановић
т. Растко Петровић
ар. Небојша Ивановић


_____________________________________


13. ВАУ аудио

Пјева: Елина Шинкаревски ( Украјина )
м. Дмитри Сидоров
т. Дмитри Сидоров
ар. Доминик Џокер

_____________________________________


14. НАЈЉЕПШЕ ЈЕ БИТИ ДИЈЕТЕ аудио

Пјева: Дина Курталић ( Сарајево )
м. Ђорђе Јованчић
т. Ђорђе Јованчић
ар. Ђорђе Јованчић



_____________________________________


15. НАЈВЕЋЕ БЛАГО аудио

Пјевају: Вана Раљић ( Добој ),
Сара Совиљ ( Трн ),
Лазар Илић ( Бањалука ) и
Давид Бојић ( Бањалука )
м. Лукијан Ивановић
т. Драгослав Гузина
ар. Лукијан и Небојша Ивановић


_____________________________________


16. СВИЈЕТ ЗА НАС аудио

Пјева: Ана Личанин (Приједор)
м. Бојан Ракочевић
т. Сандра Станковић
ар. Борис Џобмић


_____________________________________


17. МАМА аудио

Пјева: Јасмина Сарај (Румунија)
м. Кристиан Даскалу
т. Кристиан Даскалу
ар. Кристиан Даскалу


_____________________________________


18. ТАЈНА ЉУБАВИ аудио

Пјева: Лана Вученовић
м. Аница Зрилић
т. Аница Зрилић
ар. Аница Зрилић


_____________________________________